Observator » Ştiri sociale » Demolare cu scandal in Eforie Nord

Demolare cu scandal in Eforie Nord

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.10.2011, 16:29 | Modificat la 10.09.2020, 14:55

A fost scandal la Eforie Nord. Pe faleza din localitate s-a dus o adevarata lupta. Pe de o parte - comerciantii din zona, care si-au privit afacerile daramate de buldozere. Pe de alta - muncitorii firmei angajate de Ministerul Turismului sa demoleze chioscurile construite fara autorizatie. Pe oameni insa nu i-a instiintat nimeni de acest lucru.

A fost scandal la Eforie Nord. Pe faleza din localitate s-a dus o adevarata lupta. Pe de o parte - comerciantii din zona, care si-au privit afacerile daramate de buldozere. Pe de alta - muncitorii firmei angajate de Ministerul Turismului sa demoleze chioscurile construite fara autorizatie. Pe oameni insa nu i-a instiintat nimeni de acest lucru.