Observator » Ştiri sociale » Depasire mortala, in Timis

Depasire mortala, in Timis

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.05.2012, 06:39 | Modificat la 22.04.2020, 14:10

Avea toata viata in fata, dar si-a gasit sfarsitul pentru ca a ignorat o regula elementara de circulatie. E vorba despre o tanara de 21 de ani. Fara prea multa experienta la volan azi-noapte a facut o depasire fatala, pe o sosea acoperita cu apa, din Timis. Tanara imprudenta putea sa omoare si doi copii si patru adulti. Cei sase au avut insa zile.

Avea toata viata in fata, dar si-a gasit sfarsitul pentru ca a ignorat o regula elementara de circulatie. E vorba despre o tanara de 21 de ani. Fara prea multa experienta la volan azi-noapte a facut o depasire fatala, pe o sosea acoperita cu apa, din Timis. Tanara imprudenta putea sa omoare si doi copii si patru adulti. Cei sase au avut insa zile.