Observator » Ştiri sociale » Detinutul din Timis care a incercat sa se sinucida in arestul Politiei a murit

Detinutul din Timis care a incercat sa se sinucida in arestul Politiei a murit

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.08.2011, 13:44 | Modificat la 24.12.2017, 03:25

Detinutul din Timis care ieri a incercat sa se sinucida in arestul Politiei a murit in aceasta dimineata in spital. Cand medicii l-au preluat, barbatul era in stop cardio respirator. A ramas internat peste noapte, dar nu a mai putut fi salvat. In urma cu doua luni, barbatul de 42 de ani a violat o fetita de 10 ani, a ucis-o, si apoi i-a aruncat trupul neinsufletit intr-un canal din Jimbolia.

Detinutul din Timis care ieri a incercat sa se sinucida in arestul Politiei a murit in aceasta dimineata in spital. Cand medicii l-au preluat, barbatul era in stop cardio respirator. A ramas internat peste noapte, dar nu a mai putut fi salvat. In urma cu doua luni, barbatul de 42 de ani a violat o fetita de 10 ani, a ucis-o, si apoi i-a aruncat trupul neinsufletit intr-un canal din Jimbolia.