Observator » Ştiri sociale » Situaţie tensionată la Spitalul Universitar din Bucureşti. Directorul financiar şi-a dat demisia

Situaţie tensionată la Spitalul Universitar din Bucureşti. Directorul financiar şi-a dat demisia

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.08.2018, 16:14 | Modificat la 08.08.2018, 16:59

Situaţia de la Spitalul Universitar din Bucureşti devine din ce în ce mai tensionată! Directorul financiar al instituţiei şi-a dat demisia. Asta în timp ce doi asistenţi medicali au intrat în greva foamei, iar unul dintre ei a avut astăzi nevoie de ingrijiri medicale.

Situaţia de la Spitalul Universitar din Bucureşti devine din ce în ce mai tensionată! Directorul financiar al instituţiei şi-a dat demisia. Asta în timp ce doi asistenţi medicali au intrat în greva foamei, iar unul dintre ei a avut astăzi nevoie de ingrijiri medicale.