Observator » Ştiri sociale » Directorul general al TAROM și-a dat DEMISIA, după ce premierul a trimis corpul de control la compania de stat

Directorul general al TAROM și-a dat DEMISIA, după ce premierul a trimis corpul de control la compania de stat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.08.2017, 13:22 | Modificat la 21.08.2017, 15:20

Directorul general al Tarom a demisionat astăzi. Decizia a fost luată după ce premierul Mihai Tudose a trimis corpul de control la compania de stat pentru a vedea de ce înregistrează pierderi, în timp ce companiile private prosperă.

Directorul general al Tarom a demisionat astăzi. Decizia a fost luată după ce premierul Mihai Tudose a trimis corpul de control la compania de stat pentru a vedea de ce înregistrează pierderi, în timp ce companiile private prosperă.