Doi ani de inchisoare pentru o paralizie
Doar doi ani de inchisoare pentru batausii lui Milut Bagiu! Asta au decis judecatorii din Bistrita pentru tinerii care l-au batut pe adolescent la banchetul de clasa a XII-a, din mai anul trecut. L-au lasat invalid pe viata, dar au primit clementa din partea instantei. Au primit pedeapsa cea mai mica pentru fapta lor. Decizia nu este, insa, una definitiva
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Doar doi ani de inchisoare pentru batausii lui Milut Bagiu! Asta au decis judecatorii din Bistrita pentru tinerii care l-au batut pe adolescent la banchetul de clasa a XII-a, din mai anul trecut. L-au lasat invalid pe viata, dar au primit clementa din partea instantei. Au primit pedeapsa cea mai mica pentru fapta lor. Decizia nu este, insa, una definitiva
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰