Observator » Ştiri sociale » Doi bolnavi au fost abandonați în curtea Spitalului Universitar din Capitală

Doi bolnavi au fost abandonați în curtea Spitalului Universitar din Capitală

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.11.2016, 19:03 | Modificat la 26.11.2016, 09:06

Imagini revoltătoare au fost suprinse, în urmă cu puţin timp, în curtea Spitalului Universitar din Capitală. Doi oameni ai străzii au fost filmaţi în faţa Unităţii de Primiri Urgenţe, unul dintre ei dezbrăcat aproape complet

Imagini revoltătoare au fost suprinse, în urmă cu puţin timp, în curtea Spitalului Universitar din Capitală. Doi oameni ai străzii au fost filmaţi în faţa Unităţii de Primiri Urgenţe, unul dintre ei dezbrăcat aproape complet