Ce-și doresc românii pentru anul 2020
Este seara în care numărăm secundele ce ne-au rămas din 2019, dar şi gândurile pe care le trimitem deja anului ce vine. Ne împăcăm cu tot ce am trăit, ca să putem păşi în 2020 cu iubire, iertare şi încredere. România va fi în această noapte o mare de speranţă şi de veselie.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Este seara în care numărăm secundele ce ne-au rămas din 2019, dar şi gândurile pe care le trimitem deja anului ce vine. Ne împăcăm cu tot ce am trăit, ca să putem păşi în 2020 cu iubire, iertare şi încredere. România va fi în această noapte o mare de speranţă şi de veselie. Emoţia trecerii dintre ani e peste tot şi e trăită cu intensitate. Iată, în acest video, ce-și doresc românii în noul an.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰