Observator » Ştiri sociale » Doua romance, in expeditie pe ghetar!

Doua romance, in expeditie pe ghetar!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.05.2010, 19:52 | Modificat la 01.07.2018, 17:40

Doua romance pleaca sa cucereasca cel mai inalt varf din Nordul Americii, aflat in Alaska. Si nu va fi deloc o misiune usoara. Traseul strabate portiuni extrem de abrupte, acoperite de gheata, iar temperaturile ajung pana la 40 de grade. cu minus!

Doua romance pleaca sa cucereasca cel mai inalt varf din Nordul Americii, aflat in Alaska. Si nu va fi deloc o misiune usoara. Traseul strabate portiuni extrem de abrupte, acoperite de gheata, iar temperaturile ajung pana la 40 de grade. cu minus!