Observator » Ştiri sociale » Elevii nemultumiti de notele de la BAC au depus contestatii

Elevii nemultumiti de notele de la BAC au depus contestatii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.07.2012, 13:15 | Modificat la 02.02.2017, 12:05

Absolventii de licee nemultimiti de notele obtinute la examenul de bacalaureat au avut timp pana in urma cu o ora sa depuna contestatiile. Unii n-au dormit toata noaptea in speranta ca notele lor vor creste si soarta lor se va schimba. Altii s-au resemnat, insa, pentru ca stiau ca nu s-au pregatit suficient si spun ca vor mai incerca o data in toamna.

Absolventii de licee nemultimiti de notele obtinute la examenul de bacalaureat au avut timp pana in urma cu o ora sa depuna contestatiile. Unii n-au dormit toata noaptea in speranta ca notele lor vor creste si soarta lor se va schimba. Altii s-au resemnat, insa, pentru ca stiau ca nu s-au pregatit suficient si spun ca vor mai incerca o data in toamna.