Observator » Ştiri sociale » Fabrica a ars ca o torta

Fabrica a ars ca o torta

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.02.2013, 20:27 | Modificat la 29.12.2017, 23:05

Foc mare, aseara, si in sectorul trei al Capitalei, tot la un depozit, dar al unei intreprinderi ce produce aparatura optica. Trei masini aflate in interiorul cladirii s-au facut scrum. Pericolul a fost mare, pentru ca flacarile imense riscau sa se extinda si la celelalte depozite. Pompierii au intervenit rapid, cu nu mai putin de opt autospeciale.

Foc mare, aseara, si in sectorul trei al Capitalei, tot la un depozit, dar al unei intreprinderi ce produce aparatura optica. Trei masini aflate in interiorul cladirii s-au facut scrum. Pericolul a fost mare, pentru ca flacarile imense riscau sa se extinda si la celelalte depozite. Pompierii au intervenit rapid, cu nu mai putin de opt autospeciale.