Observator » Ştiri sociale » Fara salarii de 10 luni

Fara salarii de 10 luni

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.06.2011, 16:28 | Modificat la 29.09.2017, 21:30

10 luni fara salarii i-au dus la capatul rabdarii. Asa ca au iesit sa-si strige disperarea in strada. Este vorba despre angajatii unui institut de proiectare si cercetare in domeniul petrolier din Ploiesti, care nu si-au mai primit banii de aproape un an, desi vin zi de zi la serviciu.

10 luni fara salarii i-au dus la capatul rabdarii. Asa ca au iesit sa-si strige disperarea in strada. Este vorba despre angajatii unui institut de proiectare si cercetare in domeniul petrolier din Ploiesti, care nu si-au mai primit banii de aproape un an, desi vin zi de zi la serviciu.