Observator » Ştiri sociale » Femeia care a pierdut tot

Femeia care a pierdut tot

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.01.2011, 09:46 | Modificat la 21.01.2021, 16:14

Trupul copilului de un an si jumatate care a murit dupa ce tatal a sarit in gol cu el in brate a fost luat ieri de la morga de rudele mamei sale. Femeia se afla in continuare in spital si cel mai probabil nu isi va conduce bebelusul pe ultimul drum.

Trupul copilului de un an si jumatate care a murit dupa ce tatal a sarit in gol cu el in brate a fost luat ieri de la morga de rudele mamei sale. Femeia se afla in continuare in spital si cel mai probabil nu isi va conduce bebelusul pe ultimul drum.