Fiica si ginerele lui Nutu Camataru, in vizita la leii si ursii de la Gradina Zoologica Bucov
Leii si ursii lui Nutu Camataru au primit o vizita speciala. Fiica si ginerele interopului, dar si unul dintre ingrijitori, au mers la Gradina Zoologica de la Bucov ca sa-i vada.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Si-au cumparat bilet, ca orice vizitator, si s-au plimbat de la o cusca la alta, ghidati chiar de directorul gradinii. Primii la care s-au oprit au fost leii, vedetele locului. Au mers, apoi, la ursi si s-au declarat multmumiti de ceea ce au vazut.
Animalele au fost mutate intr-un spatiu mult mai mare, cu umbra, apa si multa verdeata. Patru lei si doi ursi se afla la Gradina Zoologica de la Bucov, inca din luna februarie a acesui an.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰