Observator » Ştiri sociale » Haos la metroul din București! Sute de călători, blocaţi la oră de vârf

Haos la metroul din București! Sute de călători, blocaţi la oră de vârf

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.01.2020, 07:19 | Modificat la 17.01.2020, 11:34

A fost haos la metrou, seara trecută, după ce o garnitură a avut probleme tehnice pe cea mai aglomerată magistrală. Sute de călători au rămas blocaţi între staţiile Aviatorilor şi Aurel Vlaicu la o oră de maximă aglomeraţie, atunci când oamenii ieşeau de la serviciu.

A fost haos la metrou, seara trecută, după ce o garnitură a avut probleme tehnice pe cea mai aglomerată magistrală. Sute de călători au rămas blocaţi între staţiile Aviatorilor şi Aurel Vlaicu la o oră de maximă aglomeraţie, atunci când oamenii ieşeau de la serviciu.