Observator » Ştiri sociale » "Ia-ma nene", penal

"Ia-ma nene", penal

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.10.2010, 16:46 | Modificat la 14.09.2019, 20:10

Vi se intampla sa luati in masina persoane care fac autostopul? Ar trebui sa va ganditi mai bine. Pericolul nu il reprezinta neaparat clientii. Un sofer din Bacau s-a ales cu doua dosare penale, in aceeasi zi, pentru ca a aderat la curentul "Ia-ma, nene!". Politistii i-au incadrat faptele la transport ilegal de persoane.

Vi se intampla sa luati in masina persoane care fac autostopul? Ar trebui sa va ganditi mai bine. Pericolul nu il reprezinta neaparat clientii. Un sofer din Bacau s-a ales cu doua dosare penale, in aceeasi zi, pentru ca a aderat la curentul "Ia-ma, nene!". Politistii i-au incadrat faptele la transport ilegal de persoane.