Observator » Ştiri sociale » În Anul Cenentarului, Iaşiul se laudă cu cel mai înalt steag din ţară

În Anul Cenentarului, Iaşiul se laudă cu cel mai înalt steag din ţară

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.07.2018, 13:14 | Modificat la 04.07.2018, 14:59

Un catarg de zeci de metri a fost instalat chiar în centrul oraşului. Locuitorii sunt încântaţi de idee. Când aud însă de suma cu multe zerouri alocată pentru asta, le cam piere entuziasmul.

Un catarg de zeci de metri a fost instalat chiar în centrul oraşului. Locuitorii sunt încântaţi de idee. Când aud însă de suma cu multe zerouri alocată pentru asta, le cam piere entuziasmul.