Observator » Ştiri sociale » In Ardeal a venit, oficial, iarna

In Ardeal a venit, oficial, iarna

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.11.2011, 09:43 | Modificat la 31.07.2020, 19:45

In Ardeal a venit, oficial, iarna. Pe langa temperaturile scazute din ultimele zile, nord-vestul tarii a fost maturat, aseara, si de prima ninsoare. Nu a fulguit tare, dar a fost destul cat sa acopere strazile si casele oamenilor din Zalau si Baia Mare.

In Ardeal a venit, oficial, iarna. Pe langa temperaturile scazute din ultimele zile, nord-vestul tarii a fost maturat, aseara, si de prima ninsoare. Nu a fulguit tare, dar a fost destul cat sa acopere strazile si casele oamenilor din Zalau si Baia Mare.