Inecat cu apa, nu cu mancare
Copilul de sase ani mort la Bazinul Olimpic din Cluj Napoca, in noiembrie anul trecut, s-a inecat cu apa, nu cu mancare. Asta spun legistii, care au incheiat raportul necropsiei. Procurorii ar putea incepe urmarirea penala pe numele instructorului de inot.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Copilul de sase ani mort la Bazinul Olimpic din Cluj Napoca, in noiembrie anul trecut, s-a inecat cu apa, nu cu mancare. Asta spun legistii, care au incheiat raportul necropsiei. Procurorii ar putea incepe urmarirea penala pe numele instructorului de inot.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰