Iubitorii de sporturi extreme, încântați atunci când bate vântul la mare
E mohorât tare la mare. Nici nu se mai pune problema de plajă. Sunt furtuni de nisip şi valuri destul de puternice, iar cei mai mulţi dintre turişti doar se plimbă pe plajă, îmbrăcaţi ca de toamnă.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
E mohorât tare la mare. Nici nu se mai pune problema de plajă. Sunt furtuni de nisip şi valuri destul de puternice, iar cei mai mulţi dintre turişti doar se plimbă pe plajă, îmbrăcaţi ca de toamnă.
Sigur, întotdeauna sunt şi excepţii. de la acest peisaj. Cum ar fi cei care fac sporturi numai bune de pus în practică atunci când e vânt. În plus, în Mamaia, de dragul unei competiţii, 200 de oameni s-au luat la întrecere în marea care a avut puţin peste 20 de grade.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰