Observator » Ştiri sociale » Klaus Iohannis, poză cu Barack Obama

Klaus Iohannis, poză cu Barack Obama

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.04.2016, 19:45 | Modificat la 20.06.2017, 13:25

Klaus Iohannis, alături de Barack Obama. E fotografia postată aseară, pe contul ofical de Facebook al Preşedintelui României. Şeful statului a participat la cina oferită de preşedintele Statelor Unite în onoarea şefilor de delegaţii prezenţi la Summitul Securităţii Nucleare.

Klaus Iohannis, alături de Barack Obama. E fotografia postată aseară, pe contul ofical de Facebook al Preşedintelui României. Şeful statului a participat la cina oferită de preşedintele Statelor Unite în onoarea şefilor de delegaţii prezenţi la Summitul Securităţii Nucleare.