Observator » Ştiri sociale » La spital dupa ce a fumat ierburi etnobotanice

La spital dupa ce a fumat ierburi etnobotanice

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.02.2010, 16:21 | Modificat la 08.02.2018, 07:45

O femeie din Iasi a ajuns la spital, dupa ce a fumat ierburi etno botanice. Femeia le-a povestit medicilor ca a fumat plantele la indemnul prietenelor. Acestea i-au spus ca va avea o nastere usoara daca va fuma tigara din plante.

O femeie din Iasi a ajuns la spital, dupa ce a fumat ierburi etno botanice. Femeia le-a povestit medicilor ca a fumat plantele la indemnul prietenelor. Acestea i-au spus ca va avea o nastere usoara daca va fuma tigara din plante.