Observator » Ştiri sociale » La ce concluzie au ajuns legiștii după autopsia victimelor asasinatului din Gorj

La ce concluzie au ajuns legiștii după autopsia victimelor asasinatului din Gorj

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.07.2018, 13:22 | Modificat la 31.07.2018, 13:55

Medicii legişti din Târgu Jiu au încheiat autopsia asupra victimelor unui aparent dublu asasinat urmat de sinucidere, petrecut duminică într-o comună din Gorj.

Medicii legişti din Târgu Jiu au încheiat autopsia asupra victimelor unui aparent dublu asasinat urmat de sinucidere, petrecut duminică într-o comună din Gorj.