Observator » Ştiri sociale » Maratonul de la Polul Nord, o luptă pentru supraviețuire

Maratonul de la Polul Nord, o luptă pentru supraviețuire

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.03.2016, 19:39 | Modificat la 04.09.2017, 19:35

O luptă pentru supravieţuire. Aşa îşi descriu cursa cei trei români care au făcut istorie la maratonul de la Polul Nord. Au degerături şi restanţe uriaşe la somn. Au avut halucinaţii şi au plâns până le-au îngheţat lacrimile.

O luptă pentru supravieţuire. Aşa îşi descriu cursa cei trei români care au făcut istorie la maratonul de la Polul Nord. Au degerături şi restanţe uriaşe la somn. Au avut halucinaţii şi au plâns până le-au îngheţat lacrimile.