Masa de Craciun, mai scumpa cu 15%
Masa de Craciun este mai gustoasa cu produse traditionale. O stiu cel mai bine producatorii, care aduc deja in targuri preparatele ce nu pot lipsi de sarbatori. EL Mai sunt doua luni pana atunci, e drept, dar unii se grabesc sa dea comenzile. Comenzi in avans se fac si pentru porcul de Craciun. Mai scump, anul acesta.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Masa de Craciun este mai gustoasa cu produse traditionale. O stiu cel mai bine producatorii, care aduc deja in targuri preparatele ce nu pot lipsi de sarbatori. EL Mai sunt doua luni pana atunci, e drept, dar unii se grabesc sa dea comenzile. Comenzi in avans se fac si pentru porcul de Craciun. Mai scump, anul acesta.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰