Observator » Ştiri sociale » Mecanicul a "reparat" masina

Mecanicul a "reparat" masina

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.09.2010, 23:32 | Modificat la 29.06.2018, 20:10

Oricarui sofer i se rupe inima de durere, ori de cate ori trebuie sa-si lase masina in service! Singura consolare este ca, dupa o zi, doua, o saptamana daca avaria e serioasa, autovehiculul va zburda pe sosele, precum un pui de caprioara, primavara. Cu o conditie! Sa nu aveti ghinionul unui bucurestean, care i-a incredintat masina unui mecanic auto de 21 de ani. Si daca tot a reparat-o, tanarul s-a gandit sa o si probeze. S-a oprit, furtunos, intr-un pom.

Oricarui sofer i se rupe inima de durere, ori de cate ori trebuie sa-si lase masina in service! Singura consolare este ca, dupa o zi, doua, o saptamana daca avaria e serioasa, autovehiculul va zburda pe sosele, precum un pui de caprioara, primavara. Cu o conditie! Sa nu aveti ghinionul unui bucurestean, care i-a incredintat masina unui mecanic auto de 21 de ani. Si daca tot a reparat-o, tanarul s-a gandit sa o si probeze. S-a oprit, furtunos, intr-un pom.