Observator » Ştiri sociale » Mort in Dambovita

Mort in Dambovita

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.04.2010, 19:15 | Modificat la 13.02.2018, 19:15

Pompierii bucuresteni au recuperat in aceasta dimineasa trupul unui barbat din raul Dambovita. A fost vazut plutind in zona Regie. Medicii SMURD au incercat sa-l resusciteze, dar au ajuns prea tarziu. Acum, politistii incearca sa-i afle identitatea. Nu pare a fi un om al strazii si nu se stie cum a ajuns in Dambovita.

Pompierii bucuresteni au recuperat in aceasta dimineasa trupul unui barbat din raul Dambovita. A fost vazut plutind in zona Regie. Medicii SMURD au incercat sa-l resusciteze, dar au ajuns prea tarziu. Acum, politistii incearca sa-i afle identitatea. Nu pare a fi un om al strazii si nu se stie cum a ajuns in Dambovita.