Observator » Ştiri sociale » Noapte alba in fata Serviciului de Permise din Targu-Jiu

Noapte alba in fata Serviciului de Permise din Targu-Jiu

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.02.2013, 18:19 | Modificat la 13.08.2020, 17:25

De cand au aflat ca vizita medicala va fi obligatorie de la 19 ianuarie pentru preschimbarea permisului, soferii romani nu mai au somn. La propriu. Sute de oameni au stat azi noapte in fata Serviciului de Permise din Targu-Jiu, ca sa fie siguri ca vor ajunge astazi la ghiseu.

De cand au aflat ca vizita medicala va fi obligatorie de la 19 ianuarie pentru preschimbarea permisului, soferii romani nu mai au somn. La propriu. Sute de oameni au stat azi noapte in fata Serviciului de Permise din Targu-Jiu, ca sa fie siguri ca vor ajunge astazi la ghiseu.