Observator » Ştiri sociale » O companie de transport, care activează şi în România, le-a promis clienților o călătorie cu lama

O companie de transport, care activează şi în România, le-a promis clienților o călătorie cu lama

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.04.2016, 08:58 | Modificat la 02.01.2021, 21:05

O călătorie cu lama!Asta le-a promis clienţilor de 1 aprilie o companie de transport, care activează şi în România.Oamenii au crezut că e o glumă, dar curiozitatea a fost mai puternică. Nu a fost chiar o păcăleală.

O călătorie cu lama!Asta le-a promis clienţilor de 1 aprilie o companie de transport, care activează şi în România.Oamenii au crezut că e o glumă, dar curiozitatea a fost mai puternică. Nu a fost chiar o păcăleală.