Observator » Ştiri sociale » O diriginta de Posta a furat 400.000 de lei si a fugit cu amantul ‎

O diriginta de Posta a furat 400.000 de lei si a fugit cu amantul ‎

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.02.2013, 19:26 | Modificat la 01.09.2017, 12:45

Ce nu face omul in numele dragostei? Fuge si cu banii de pensii ai unui intreg oras. Si nu este scenariul unei telenovele ci realitatea din Targu Ocna, unde diriginta postei si-a lasat in urma familia si slujba si a fugit in lume cu amantul. Si nu a plecat cu mana goala. A fugit cu peste 600 de mii de lei din incasarile oficiului postal pe care il conducea.

Ce nu face omul in numele dragostei? Fuge si cu banii de pensii ai unui intreg oras. Si nu este scenariul unei telenovele ci realitatea din Targu Ocna, unde diriginta postei si-a lasat in urma familia si slujba si a fugit in lume cu amantul. Si nu a plecat cu mana goala. A fugit cu peste 600 de mii de lei din incasarile oficiului postal pe care il conducea.