Observator » Ştiri sociale » O femeie a murit după ce a fost infectată cu virusul West Nile

O femeie a murit după ce a fost infectată cu virusul West Nile

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.08.2016, 19:33 | Modificat la 31.08.2018, 14:25

A fost îngrijită vreme de o săptămână de medicii de la Institutul Matei Balş din capitală, dar alte afecţiuni de care suferea i-au complicat starea.

A fost îngrijită vreme de o săptămână de medicii de la Institutul Matei Balş din capitală, dar alte afecţiuni de care suferea i-au complicat starea.