Observator » Ştiri sociale » Incredibil! O fetiţă de şapte luni, diagnosticată cu alcoolism

Incredibil! O fetiţă de şapte luni, diagnosticată cu alcoolism

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.05.2014, 07:18 | Modificat la 14.05.2014, 08:50

O fetiţă de doar şapte luni din Vrancea plăteşte pe un pat de spital greşelile mamei sale

O fetiţă de doar şapte luni din Vrancea plăteşte pe un pat de spital greşelile mamei sale

Fără să-i pese de copilul pe care îl purta în pântece, femeia a consumat băuturi alcoolice în exces pe parcursul sarcinii. Iar fiica ei a fost diagnosticată de medici cu alcoolism. O asistentă maternală stă acum cu ea în spital.

Mama naturală susţine că nu a consumat alcool şi îşi cere copilul înapoi.

Articolul continuă după reclamă