Observator » Ştiri sociale » Oamenii dintr-o comună din judeţul Iaşi s-au trezit cu o căprioară în mijlocul localităţii! Animalul s-a comportat chiar civilizat, ba a și stat să fie mângâiat

Oamenii dintr-o comună din judeţul Iaşi s-au trezit cu o căprioară în mijlocul localităţii! Animalul s-a comportat chiar civilizat, ba a și stat să fie mângâiat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.04.2018, 16:35 | Modificat la 16.04.2018, 18:00

Imagini inedite suprinse într-o comună ieşeană! O caprioară şi-a făcut apariţia la orele dimineţii pe străzi. Deloc deranjaţi de prezenţa animalului, localnicii s-au împrietenit cu el şi l-au tratat ca pe un oaspete de cinste.