Observator » Ştiri sociale » Preşedintele Klaus Iohannis a fost externat din spital

Preşedintele Klaus Iohannis a fost externat din spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.04.2016, 13:27 | Modificat la 25.10.2018, 21:45

După o noapte în care a fost ţinut de medici sub supraveghere, preşedintele Klaus Iohannis a fost externat în această dimineaţă. Ieri, şeful statului a fost operat la umăr după ce şi-a forţat prea mult braţul la tenis.

După o noapte în care a fost ţinut de medici sub supraveghere, preşedintele Klaus Iohannis a fost externat în această dimineaţă. Ieri, şeful statului a fost operat la umăr după ce şi-a forţat prea mult braţul la tenis.