Primul SUV romanesc
Primul SUV romanesc a fost lansat azi in Romania. Fostul pilot de Formula 1, Alain Prost, a fost la volanul Duster, dupa ce a castigat cu versiunea de competite a masinii locul al doilea la un circuit pe gheata din Franta. Pe sosele, vom vedea primul Duster abia peste o luna.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Primul SUV romanesc a fost lansat azi in Romania. Fostul pilot de Formula 1, Alain Prost, a fost la volanul Duster, dupa ce a castigat cu versiunea de competite a masinii locul al doilea la un circuit pe gheata din Franta. Pe sosele, vom vedea primul Duster abia peste o luna.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰