Observator » Ştiri sociale » Ranita de salvamar

Ranita de salvamar

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.08.2010, 07:33 | Modificat la 15.04.2019, 17:05

Turistii de pe litoral nu trebuie sa se fereasca doar de canicula si de pestii periculosi, ci si de. salvamari! Da, ati auzit bine. In statiunea Olimp, o nemtoaica, de 68 de ani, care inota in larg a fost lovita cu barca de un salvator. Culmea, dupa incident, salvamarul a plecat pur si simplu, si a lasat-o pe femeie in apa, ranita pe spate si la picior.

Turistii de pe litoral nu trebuie sa se fereasca doar de canicula si de pestii periculosi, ci si de. salvamari! Da, ati auzit bine. In statiunea Olimp, o nemtoaica, de 68 de ani, care inota in larg a fost lovita cu barca de un salvator. Culmea, dupa incident, salvamarul a plecat pur si simplu, si a lasat-o pe femeie in apa, ranita pe spate si la picior.