Observator » Ştiri sociale » Relaxare la malul mării! Sute de oameni au umplut faleza cazinoului de la Constanţa

Relaxare la malul mării! Sute de oameni au umplut faleza cazinoului de la Constanţa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.01.2017, 07:29 | Modificat la 03.01.2017, 08:06

După ce au mâncat şi au băut pe săturate de sărbători, constănţenii au petrecut la malul mării. Faleza Cazinoului a fost plină de soare aşa că nu a dus lipsă de vizitatori, care s-au bucurat din plin de o zi superbă de ianuarie.

După ce au mâncat şi au băut pe săturate de sărbători, constănţenii au petrecut la malul mării. Faleza Cazinoului a fost plină de soare aşa că nu a dus lipsă de vizitatori, care s-au bucurat din plin de o zi superbă de ianuarie.

Nicăieri nu e mai frumos ca in Romania. Asta i-a transmis aceasta mama fetei sale care a sunat-o prin videocall din Anglia. Cei care s-au aflat la malul mării, în schimb, s-au dat duşi cu greu.

Cei mai mulţi dintre constănţeni dar şi turiştii veniţi pe litoral au ţinut să plece acasă cu o amintire frumos aşa că nu au ratat ocazia să îşi facă un selfie.

Articolul continuă după reclamă