Observator » Ştiri sociale » S-a strigat... "Bingo"!

S-a strigat... "Bingo"!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.01.2011, 17:03 | Modificat la 15.06.2017, 10:00

Duminica de milioane aseara, la SuperBingo Metropolis. Chiar daca nimeni nu a ghicit unde se ascundea marele premiul de 700.000 de lei, multi romani s-au trezit in aceasta dimineata mai bogati. Sa vedem cativa dintre norocosi.

Duminica de milioane aseara, la SuperBingo Metropolis. Chiar daca nimeni nu a ghicit unde se ascundea marele premiul de 700.000 de lei, multi romani s-au trezit in aceasta dimineata mai bogati. Sa vedem cativa dintre norocosi.