Observator » Ştiri sociale » Schimbare cu nervi la Posta Romana

Schimbare cu nervi la Posta Romana

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.09.2010, 19:50 | Modificat la 18.07.2020, 15:10

Posta Romana e ravnita de moguli, acuza presedintele Traian Basescu. Dar pe cale sa fie capusata si falimentata de apropiati ai PD-L, lucru pe care seful statului nu l-a mai spus. Presa centrala scrie ca afacerea pe spinarea Postei este dirijata de Elena Udrea si de Daniel Funeriu. Numai ca nerealizarea planului a dus pina acum si la primul mazilit. Gabriel Sandu a fost remaniat din functia de ministru al Comunicatiilor.

Posta Romana e ravnita de moguli, acuza presedintele Traian Basescu. Dar pe cale sa fie capusata si falimentata de apropiati ai PD-L, lucru pe care seful statului nu l-a mai spus. Presa centrala scrie ca afacerea pe spinarea Postei este dirijata de Elena Udrea si de Daniel Funeriu. Numai ca nerealizarea planului a dus pina acum si la primul mazilit. Gabriel Sandu a fost remaniat din functia de ministru al Comunicatiilor.