Observator » Ştiri sociale » Caz șocant în Constanța. Și-a ucis soția cu sânge rece, din gelozie. Apoi s-a sinucis

Caz șocant în Constanța. Și-a ucis soția cu sânge rece, din gelozie. Apoi s-a sinucis

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.12.2016, 07:16 | Modificat la 05.12.2016, 07:54

Caz șocant în județul Constanța. Un bărbat de 60 de ani și-a ucis soția cu sânge rece și apoi și-a pus capăt zilelor.

Caz șocant în județul Constanța. Un bărbat de 60 de ani și-a ucis soția cu sânge rece și apoi și-a pus capăt zilelor.

Femeia ar fi fost lovită de mai multe ori cu un corp dur. Şi nimeni nu a putut să îi sară în ajutor. 

Vecinii nu i-au auzit strigătele disperate. Ei cred că tragedia s-a petrecut din cauza .. geloziei! 

Articolul continuă după reclamă