Observator » Ştiri sociale » Si-au lasat prietenul sa arda de viu

Si-au lasat prietenul sa arda de viu

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.05.2010, 13:14 | Modificat la 01.02.2018, 14:00

Un barbat din Galati a ars de viu azi-noapte, dupa ce casa i-a luat foc de la o lumanare. Omul adapostea sub acoperisul lui si trei prieteni sarmani. Treziti din somn, acestia au luat-o la fuga. S-au grabit sa se salveze pe ei, in timp ce patul proprietarului era cuprins de flacari. Pompierii l-au gasit carbonizat.

Un barbat din Galati a ars de viu azi-noapte, dupa ce casa i-a luat foc de la o lumanare. Omul adapostea sub acoperisul lui si trei prieteni sarmani. Treziti din somn, acestia au luat-o la fuga. S-au grabit sa se salveze pe ei, in timp ce patul proprietarului era cuprins de flacari. Pompierii l-au gasit carbonizat.