Observator » Ştiri sociale » Stâlp de înaltă tensiune, în miljocul drumului!

Stâlp de înaltă tensiune, în miljocul drumului!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.04.2016, 16:20 | Modificat la 26.11.2016, 19:40

Stâlpul nimănui, în miljocul drumului. Se întâmplă în judeţul Vrancea, unde un stâlp de stâlp de înaltă tensiune stă nestingherit exact în mijlocul şoselei. Iar acest lucru îngreunează atât circulaţia în zonă, cât şi executarea lucrărilor de asfaltare.

Stâlpul nimănui, în miljocul drumului. Se întâmplă în judeţul Vrancea, unde un stâlp de stâlp de înaltă tensiune stă nestingherit exact în mijlocul şoselei. Iar acest lucru îngreunează atât circulaţia în zonă, cât şi executarea lucrărilor de asfaltare.