Observator » Ştiri sociale » Studenta care a transat un om ramane in arest

Studenta care a transat un om ramane in arest

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.01.2012, 16:44 | Modificat la 18.03.2017, 03:10

Carmen Bejan, fosta studenta la medicina condamnata la 20 de ani de inchisoare dupa ce a ucis si transat un batran la Timisoara ramane in arest. Asta desi tanara, care a ramas insarcinata in timpul detentiei, a cerut sa fie eliberata temporar.

Carmen Bejan, fosta studenta la medicina condamnata la 20 de ani de inchisoare dupa ce a ucis si transat un batran la Timisoara ramane in arest. Asta desi tanara, care a ramas insarcinata in timpul detentiei, a cerut sa fie eliberata temporar.