Observator » Ştiri sociale » Tot mai multi soferi din Timis dau tepe benzinariilor

Tot mai multi soferi din Timis dau tepe benzinariilor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.09.2012, 19:46 | Modificat la 17.12.2017, 11:20

Faci plinul si te faci nevazut. Este o moda printre soferii din Timis, care dau tepe dupa tepe, benzinariilor. Iar cei care raman cu buza umflata sunt chiar angajatii, care in final suporta paguba. Fie ca nu au numere la masina, sau au numere false, hotii de combustibil se camufleaza foarte bine in fata camerelor de supraveghere.

Faci plinul si te faci nevazut. Este o moda printre soferii din Timis, care dau tepe dupa tepe, benzinariilor. Iar cei care raman cu buza umflata sunt chiar angajatii, care in final suporta paguba. Fie ca nu au numere la masina, sau au numere false, hotii de combustibil se camufleaza foarte bine in fata camerelor de supraveghere.