Observator » Ştiri sociale » Trafic in Bucuresti 16.02.2010

Trafic in Bucuresti 16.02.2010

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.02.2010, 07:37 | Modificat la 27.05.2019, 21:05

In nordul Bucurestiului este ceata, iar daca mergeti catre Ploiesti exista portiuni in care carosabilul este alunecos. Se circula bine pe DN1, la intrarea in Bucuresti, dar si pe blvd. Aerogarii.

In nordul Bucurestiului este ceata, iar daca mergeti catre Ploiesti exista portiuni in care carosabilul este alunecos. Se circula bine pe DN1, la intrarea in Bucuresti, dar si pe blvd. Aerogarii.