Observator » Ştiri sociale » Trei eleve din Timisoara, retinute pentru talharie

Trei eleve din Timisoara, retinute pentru talharie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.06.2012, 19:36 | Modificat la 05.04.2018, 01:25

Trei eleve de liceu din Timisoara i-ar face invidiosi pe cei mai indemanatici hoti. Fetele au atacat un medic psiholog chiar la ea in casa si i-au furat bijuterii in valoare de 10 mii de euro. Totul dupa ce au pus la cale un intreg scenariu. Cele trei liceene au ajuns pe mana politiei insa doar o parte din bijuterii au fost recuperate.

Trei eleve de liceu din Timisoara i-ar face invidiosi pe cei mai indemanatici hoti. Fetele au atacat un medic psiholog chiar la ea in casa si i-au furat bijuterii in valoare de 10 mii de euro. Totul dupa ce au pus la cale un intreg scenariu. Cele trei liceene au ajuns pe mana politiei insa doar o parte din bijuterii au fost recuperate.