Observator » Ştiri sociale » Trupa Goodbye to Gravity a lansat primul videoclip după tragedia din Colectiv

Trupa Goodbye to Gravity a lansat primul videoclip după tragedia din Colectiv

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.10.2016, 19:29 | Modificat la 01.11.2019, 16:50

La aproape un an de la tragedia din Colectiv, una dintre melodiile trupei Goodbye to Gravity are un videoclip nou. Sunt imaginile care îi înfăţişează pe cei 5 membri ai trupei fericiţi, în turnee şi la concerte. Clipul ar fi trebuit să se lanseze anul trecut, dar dezastrul de pe 30 octombrie a schimbat destinele tuturor. Din cei 5 membri ai trupei, doar solistul Andrei Găluţ a scăpat cu viaţă.

La aproape un an de la tragedia din Colectiv, una dintre melodiile trupei Goodbye to Gravity are un videoclip nou. Sunt imaginile care îi înfăţişează pe cei 5 membri ai trupei fericiţi, în turnee şi la concerte. Clipul ar fi trebuit să se lanseze anul trecut, dar dezastrul de pe 30 octombrie a schimbat destinele tuturor. Din cei 5 membri ai trupei, doar solistul Andrei Găluţ a scăpat cu viaţă.