Observator » Ştiri sociale » Trupa Proconsul, accident cu masina in drum spre concert

Trupa Proconsul, accident cu masina in drum spre concert

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.02.2013, 19:14 | Modificat la 30.12.2016, 11:35

Poleiul a trimis trupa Proconsul in sant! Bodo si colegii lui erau cu masina in drum spre un concert, la Suceava. Baietii au fost zguduiti bine, dar au scapat pana la urma teferi. Masina, insa, nou-nouta, s-a rasturnat si este destul de avariata.

Poleiul a trimis trupa Proconsul in sant! Bodo si colegii lui erau cu masina in drum spre un concert, la Suceava. Baietii au fost zguduiti bine, dar au scapat pana la urma teferi. Masina, insa, nou-nouta, s-a rasturnat si este destul de avariata.