Observator » Ştiri sociale » Trupa Taxi are "ALERGIE". Cântecul trupei este o reacţie la Ordonanţa 13 (VIDEO)

Trupa Taxi are "ALERGIE". Cântecul trupei este o reacţie la Ordonanţa 13 (VIDEO)

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.02.2017, 16:31 | Modificat la 03.02.2017, 17:20

Artiştii nu rămân indiferenţi la protestele din ţară! Şi, după Călin Goia şi Voltaj, a venit rândul trupei Taxi să compună o piesă care să caracterizeze ceea ce se întâmplă în România acestor zile.

Artiştii nu rămân indiferenţi la protestele din ţară! Şi, după Călin Goia şi Voltaj, a venit rândul trupei Taxi să compună o piesă care să caracterizeze ceea ce se întâmplă în România acestor zile.