Observator » Ştiri sociale » Turistii au luat cu asalt statiunile montane

Turistii au luat cu asalt statiunile montane

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.12.2012, 19:17 | Modificat la 22.12.2016, 10:10

Multi romani au incuiat deja usa dupa ei si au luat drumul partiilor. Cu patru zile inaintea Craciunului, s-a dat startul agitatiei pe sosele, dar si la pensiunile si hotelurile inconjurate de munti.

Multi romani au incuiat deja usa dupa ei si au luat drumul partiilor. Cu patru zile inaintea Craciunului, s-a dat startul agitatiei pe sosele, dar si la pensiunile si hotelurile inconjurate de munti.